Krajská inovační platforma oborů chemie, textil a plast

Třetí setkání Krajské inovační platformy proběhlo 14.9.2021 v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Představili se nám jednotlivá pracoviště fakulty a dále jsme diskutovali na téma spolupráce firem, výzkumných a vzdělávacích institucí v Pardubickém kraji v oblasti chemie. Staňte se i vy součástí Krajské inovační platformy a pojďme společně tvořit Parádní kraj.

Věděli jste, že…

  • Fakulta chemicko-technologická má celkem 14 kateder a úseků, které pokrývají nejen tradiční, ale i všechny supermoderní obory chemie.
  • 60 % žáků Střední průmyslové školy chemické pokračuje na Univerzitu Pardubice, ale ani ti, co po střední zamíří na trh práce, se ve světě neztratí díky kvalitním výučním a maturitním oborům?
  • 95 % produkce společnosti Contipro jde na export, ale např. její význam v oblasti léčby rakoviny nachází uplatnění i u nás?
  • Všechny tyto subjekty zjistily, že by mohly vzájemně spolupracovat ještě intenzivněji a lépe než dosud?

 

Zápis z jednání 14.9.2021

—–

Druhé setkání Krajské inovační platformy proběhlo dne 15.4.2021. Podívejte se na zápis z jednání a prezentaci. O dalším setkání budete informováni.

Prezentace KIP chemie, textil, plast

Zápis z jednání 15.4.2021

Dotazník OECD

—–

První setkání Krajské inovační platformy proběhlo dne 2.9.2020 v prostorách Krajského úřadu Pardubice. Projděte si prezentaci i zápis. Na dalším setkání uvítáme i nové zástupce z oboru. Můžete se také zapojit do platformy prostřednictvím vašeho účtu na Facebooku.

Prezentace KIP chemie, textil, plast

Zápis z jednání 2.9.2020