Nejčastěji kladené dotazy k hlasovacímu systému

Doporučujeme využívat internetové prohlížeče Google Chrome, Microsoft Edge nebo Mozilla Firefox, v Internet Exploreru systém bohužel nepracuje správně.

Pokud na přihlašovací stránku vstupujete prostřednictvím odkazu zaslaného e-mailem, je možné, že se stránka otevře právě v Internet Exploreru (především v rámci KrÚ Pk), pak je nutné odkaz zkopírovat a použít v některém z podporovaných prohlížečů.

E-mailová adresa, ze které chodí informace z hlasovacího systému, je kontakt@paradnikraj.cz. Je možné, že e-maily z této adresy mohou spadnout do spamu, pokud je odtud ale alespoň jednou vytáhnete zpět do doručené pošty, Vaše schránka by si tento krok měla zapamatovat a příště už e-maily z této adresy do spamu nezařazovat.

Přihlášení

 

  • Přihlašujete se prostřednictvím e-mailové adresy, kterou používáte při komunikaci v rámci RSK Pardubického kraje/KRPI Pk.
  • Prvotní heslo je: 123456, po prvním přihlášení Vás systém vyzve ke změně hesla.
  • Pokud se přihlášení nezdařilo, pravděpodobně jste si již v minulosti tímto způsobem heslo změnili. Pokud si jej nepamatujete, je potřeba pokračovat přes odkaz „Zapomněli jste heslo?

 

Hlasování

 

  • Pokud má namísto člena RSK hlasovat jeho náhradník, je nutné, aby člen RSK po přihlášení se do systému hlasování na svého náhradníka delegoval.
  • Pokud se do aplikace přihlašujete prostřednictvím mobilního telefonu, je za účelem hlasování potřeba telefon sklopit naležato, aby se zobrazily ikony pro hlasování.
  • Dokud termín pro hlasování neskončí, je možné hlasování změnit.
  • Pokud se v rámci hlasování rozhodnete pro možnost „Zdržuji se“ anebo „Proti“, je nutné vyplnit Zdůvodnění. Jedná se pro nás o velmi užitečnou zpětnou vazbu, nicméně je možné tento krok splnit i vepsáním jednoho libovolného znaku do textového pole, například tečky.
  • Stálí hosté RSK Pk mají po přihlášení veškeré podklady také k dispozici, jen nemají možnost hlasovat.

 

V případě jakýchkoli dalších problémů nás prosím kontaktujte na kontakt@paradnikraj.cz, děkujeme.