Hitparáda škol a zaměstnavatelů Parádního kraje

Nový ročník je tu. Těšíme se 22. listopadu 2024

ENTERIA ARENA

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje vás srdečně zve na další ročník přehlídky středních škol a zaměstnavatelů v Pardubickém kraji. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na paní Mariku Horníkovou z oblastní kanceláře Chrudim. E-mail hornikova@khkpce.cz.

Na místě bude stánek Parádního kraje se Zlatanovou výzvou a samozřejmě nebudou chybět střední školy i odborná učiliště nejen z Pardubického kraje. V Enteria aréně se také představí i významné firmy jakožto potencionální zaměstnavatelé.

Shrnutí ročníku 2023:

Průběh akce včetně fotogalerie najdete v aktualitách na našem webu: https://paradnikraj.cz/jaka-byla-hitparada-skol-a-zamestnavatelu-paradniho-kraje-2023/.

Shrnutí ročníku 2022:

V roce 2022 jsme se potkali opět osobně 25.11.2022 v Enteria aréně. Přehlídky se zúčastnilo téměř 80 škol a zaměstnavatelů nejen z  Pardubického kraje. Akce byla doplněna o vyhlášení soutěže Škola doporučená zaměstnavateli a zopakovala se loňská úspěšná soutěž KHK Pardubice o iPhone a další ceny. Bohatý doprovodný program tvořil odborný workshop pro zástupce škol s názvem Jak pracovat se Zlatanovou výzvou a vzdělávací seminář Otevřené dílny, který představil možnosti podpory podnikání. Velkého zájmu se těšil rovněž kamion zapůjčený z JIC s digitální laboratoří FabLab, který po celou dobu akce parkoval před arénou. Zhodnocení akce si můžete přečíst také na stránkách Krajské hospodářské komory Pardubice.

Pro žáky byla opět připravena soutěž o hodnotné ceny, pokud se zapojí a zkusí si vyplnit Zlatanovu výzvu. Výherce hlavní ceny se k převzetí nedostavil a proto vám můžeme zprostředkovat pouze výherkyni poukázky do KFC.  Štěstí se usmálo na slečnu Magdalenu Mencovou ze školy ZŠ U Stadionu, Chrudim. Gratulujeme.

 

 

Shrnutí ročníku 2021:

V roce 2021 jsme se potkali osobně 22.10.2021 v Enteria aréně. Přehlídky se zúčastnilo 55 škol a 16 zaměstnavatelů z Pardubického kraje. Akce byla doplněna o soutěž ENTERIA group a rovněž o soutěž Krajské hospodářské komory. Výhercům, resp. výherkyním gratulovala a ceny předala ředitelka KHK Pce – RNDr. Eva Malinová. Doprovodný program tvořila autogramiáda hráčů Beksa Pardubice.

Shrnutí ročníku 2020:

V roce 2020 proběhla událost v on-line prostředí kvůli epidemiologické situaci.

Akce je vhodná pro žáky základních a středních škol, rodiče žáků, výchovné poradce i širokou veřejnost. Hitparády škol se mohou zúčastnit také firmy, aby nabídly školám i žákům praxi a odborný výcvik.