Pracovní sešit Neboj se podnikat je i online!

Ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem P-PINK jsme na konci roku 2021 vydali tištěný pracovní sešit pro studenty středních škol zaměřený na podporu podnikání Neboj se podnikat – pouč se z chyb druhých. Ten na 10 fuckupech, tedy příbězích o selhání, ukazuje radosti, ale právě také strasti ze světa malého i velkého byznysu. Přitom ve všech případech stačilo znát platné zákony a nebýt naivní, aby k chybě nedošlo. Vzhledem k tomu, že se pracovní sešit setkal s positivní odezvou ze strany výchovných poradců, rozhodli jsme se ho převést do online podoby a zpřístupnit ho tak opravdu každému na našem webu www.paradnibudoucnost.cz.

Chtěli jsme ho ale ještě trochu zatraktivnit. Proto jsme ilustrační fotky z fotobanky vyměnili za autorské ilustrace, poladili jsme jednotlivé příběhy, a hlavně jsme sešit převedli do tzv. online flipbooku, kde lze otáčet strany jako u klasické tištěné verze. Tato verze slouží zejména pro společnou práci v hodinách, dá se promítat před celou třídou a následně mohou žáci diskutovat o tématu a hledat důvod, proč k danému fuckupu došlo.

Dále na webu naleznete odkaz ke stažení formulářové verze sešitu. Do ní lze přímo v PC vpisovat odpovědi na navazující otázky týkající se obecných znalostí spojených nejen s podnikáním. Odpovědi pak lze uložit a zaslat k vyhodnocení učiteli, případně vytisknout. Tato verze je určena pro individuální práci žáků v rámci výuky i během domácí přípravy.

PROLISTUJTE SI NÁŠ PRACOVNÍ SEŠIT

Více informací naleznete po prokliku na web www.paradnibudoucnost.cz >> ZDE