Odborné a vzdělávací akce pro stakeholdery se po covidové pauze opět rozjíždí

Cílem našeho projektu není cílové skupiny pouze propojovat, ale také je vzdělávat. Kvůli omezení během pandemie jsme akce face to face nemohli realizovat dle původního plánu, ale o to větší radost máme nyní, když se s vámi opět setkáváme a diskutujeme z očí do očí…

Máme již za sebou workshop Vodík, kde jsme diskutovali nad vizí a plány pro ČR i Pardubický kraj. Následoval workshop s Eliškou Vyhnánkovou na téma Inovační podnikání, kde se podnikatelé učili jak správně nastavit reklamu na sociálních sítích. A do třetice nás čeká workshop Od průmyslu 4.0 ke společnosti 4.0, kde se účastníci seznámí i s jednotlivými programy TA ĆR.

Na téma sociálních sítí jsme navázali v rámci odborných akcí, kde David Palivec ze spolupracující agentury prezentoval, jak nastartovat business a vyznat se v džungli sociálních sítí. Dále nás čekají marketingové akce, zaměřené na jednotlivé cílové skupiny, resp. stakeholdery v Pardubickém kraji. Zástupci škol se dozví, že marketing školy není zbytečnost, ale nutnost, pro zástupce obcí připravujeme téma udělejte svou obec sexy a v neposlední řadě podnikatele a firmy naučíme, jak na efektivní marketing v rámci prezentace značky i náboru zaměstnanců.

Na všechny akce je vstup zdarma po předchozí registraci v rámci kalendáře akcí. Tímto však naše aktivity nekončí a těšíme se na další setkávání v posledním období projektu. Sledujte nás na Facebooku nebo LinkedIn, ať vám nic neunikne.