ONLINE: Akademie podnikavých žen 2021 – podzimní semestr – Zaujměte v prvních třech minutách

Zaujměte v prvních třech minutách aneb jak úspěšně prezentovat sám sebe nebo své podnikání

Podnikavé ženy jsou znovu tady! Série online workshopů CzechInvestu pro podnikatelky nebo ženy, které o svém byznysu teprve přemýšlejí, odstartuje online 30. září 2021. Každý měsíc až do prosince se pak mohou zájemkyně zapsat bezplatně na jeden webinář. Mezi témata jednotlivých setkání patří sebeprezentace, podnikání odpovědné k přírodě, poutavé fotografie produktů či povídaní s inspirativními ženami.

Na každé setkání je zapotřebí přihlásit se zvlášť a je možné zvolit si libovolný počet webinářů. „Podnikavé ženy podporujeme už pět let, rosteme s nimi, učíme se, sdílíme své úspěchy i fuckupy. Letos využíváme online prostředí a prvně jsme zvolili koncept akademie. Každý měsíc až do Vánoc připravujeme jedno setkání. Navazujeme tak na jarní webináře, které se konaly od února do června,“ přibližuje zakladatelka podnikavých žen CzechInvestu Tereza Všetečková.

Webináře jsou zdarma. Na setkání je zapotřebí předem se zaregistrovat ZDE. Dva dny před seminářem přijde všem přihlášeným odkaz, na který se v den konání akce kliknutím přihlásí.

30. 09. 2021, 09:00

online