Spočítej to

Byznys plán aneb webinář „Spočítej to“ běží v rámci Akademii začínajícího podnikání v roce 2021

Máte pro svoje podnikání časový plán a jak daleko ho máte naplánovaný?

 

Poslední webinář v rámci Akademie začínajícího podnikání se podívá blíže na jeden z nejdůležitějších aspektů při zahájení vlastního podnikání, a to na samotný byznys plán. Byznys plánu se mnohdy začínající podnikatelé bojí, protože je bůhvíproč rozšířený mýtus, že takový byznys plán musí být složitý, vizuálně překombinovaný a ideálně to musí být zcela nepřehledná excelová tabulka. A proto tvorbu takového dokumentu odkládají, protože se bez něho vlastně obejdou. Ano to je jistě pravda. Také je pravda, že lze po moři plout bez mapy, kompasu a bez znalosti základů astronavigace. Byznys plán se tvoří proto, aby byl pro podnikatele navigačním mechanismem. Nemusí být nikterak komplikovaný a může to být pouhá jedna A4 textu. Forma není důležitá, protože záleží na obsahu. Jenom díky byznys plánu lze zdatně kormidlovat v divokých vodách podnikatelského světa.

 

Ať už má byznys plán jakoukoliv podobu je dobré ho mít vytvořen hned na začátku podnikání, aby bylo hned jasno, zda je v podnikání vše, jak má být. A pokud je něco v nepořádku, tak díky byznys plánu o tom má podnikatel informaci prakticky okamžitě. Byznys plán měří vitalitu podnikatelského záměru, a proto by měl být neodmyslitelnou součástí podnikatelského inventáře.

 

Na webináři se budeme zabývat odpověďmi na otázky:

  • Jak přemýšlet o byznys plánu a jak ho prezentovat?
  • Co všechno by měl byznys plán obsahovat a jak by měl vypadat?

 

Webinář proběhne přes online nástroj Zoom dne 24. 3. 2021. od 15:00 a povede ho Robin Langer, manažer inkubace v P-PINK.

Odkaz na webinář Vám přijde jeden den před konáním akce.

 

Registrace zde.

24. 03. 2021, 15:00

online